Moje nabídka vzkazů, odpovědí a poselství pro Vás...

O takovéto poselství může pro sebe požádat kdokoliv. Můžete získáte odpovědi na otázku "Co mi chtějí shora sdělit, co bych měl vědět, co se týká mého života" nebo můžete dostat odpovědi na konkrétní dotazy, týkající se čehokoliv. Např. otázky ohledně vztahů, partnerství, prostě cokoli, co vás trápí a co potřebujete vyřešit. 

Když se rozhodujete a nevíte, co udělat, tak je možné získat náhled na to, co se stane, když si vyberete jednu nebo druhou cestu. Vždy obdržíte tu odpověď, kterou v době, kdy se na ni ptáte, obdržet máte.  Mnohé odpovědi vám dají náhled na současnou situaci a lze získat obraz nejpravděpodobnější budoucnosti, pokud výrazně nezasáhnete a nezměníte cokoliv, ze svého zaběhnutého a zažitého pohledu na situace, své postoje a své vnímání. Zároveň můžete obdržet radu, co by pro vás bylo dobré změnit, aby se změnila vaše stávající situace. A také, co by vás mohlo posunout na vaší cestě.

Vše je však vždy jen na vás a na tom, co chcete a nechcete, co jste a nejste schopni změnit a také o vašem přístupu. V žádném případě se nejedná o věci pevně dané, protože každý si svůj život utváří sám. Někdy prostě člověk není schopen některé věci vidět a potřebuje pomoc. A v tomto je nejlepší právě obecný vzkaz.

Tyto informace jsou nadčasové.

Právě v tomto čase je nezbytný osobní růst a osvobozování se od všeho, co neslouží. Mnohdy tato slova mohou pomoci potvrdit člověku to, co nosí uvnitř sebe a pomoci mu uvěřit ve své schopnosti, posílit víru v sebe samého.

Nic neočekávejte a nebudete zklamaní, buďte otevření a budete překvapení a mnohdy tato slova můžete číst se slzami v očích.

Cena je 700,- Kč za celkový vzkaz anebo 150,- Kč za jednu otázku. Je možné přijmout vzkaz také pro partnery.

Prosím o platbu předem...  Odpovědi budou zaslány nejpozději do 5ti dnů od obdržení platby.

Účet je 2001749397/2010.

IBAN: CZ2820100000002001749397

Vše, co ve sdělení přijde, je určeno k růstu člověka a jeho duše, vzkazy vždy každého navedou a zároveň zvýší hladinu vibrací.

Pokud byste rádi vyjádřili podporu a poděkování za zveřejňování obecných vzkazů pro lidstvo formou finančního příspěvku, předem děkuji.

 

Vzhledem k souvislosti s nařízením 2016/679 EU o GDPR dáváte objednáním této služby souhlas se zpracováním vašich osobních údajů, tj. jméno a datum narození, mailová a kontaktní adresa, případně tel. číslo. Tyto údaje slouží pouze pro naši vzájemnou komunikaci, jak mailovou, tak případně při zaslání Českou poštou (jméno a adresa).

 

 

 

Jestli vás zajímá něco více o mně, čtěte ;-)

http://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/vzkazy-od-zlate-dusicky-koluji-internetem-20150307.html

 

 

 

Chtěla bych zde uveřejnit některé reakce na přijatá poselství. Děkuji vám všem a děkuji nahoru za sebe i za vás..

 

Již několikrát jsem Vás požádala o sdělení a vždy se v tom našla. To dnešní jsem přečetla s úsměvem na rtech a rozuměla každému slovu a hlavně pochopila, co mi chtějí sdělit nejdůležitějšího.
Vím, že to tak je. Ze srdce Vám děkuji, že tohle děláte.
Věřím, že i Vaše karty budou mým pomocníkem.

 

Vhledy Martiny mi mnohokrát pomohly. Hlavně tím, že mi daly smysluplnou odpověď, na co se zaměřit ve svém vnímání a jak se zdravěji postavit k tomu, co se mi děje. Také se mi stalo, že některé věci v textu daly smysl až časem, ale už při čtení vzkazu jsem v mnoha oblastech věděla, že míří do černého. Že popisuje moje vnitřní dění, směřování a ukotvuje ho v souvislostech mé cesty tak, že mi to pomáhá se vycentrovat, najít to podstatné a pomoci dělat další kroky dopředu. Vždy když si vzkaz nechám udělat, znovu se k němu vracím, abych ho uchopila a ukotvila v nových souvislostech, které přináší život. Jsou cenným pojítkem s mojí duší a kotvou v (nejen) těžkých časech. Děkuji za ně!

 

Vaše vzkazy mě napomáhají vidět mou cestu s odstupem od roku 2015.

 

Já mám takový hukot v životě, že sem ti ještě nestihla napsat. Jsi světlý bod v mém vesmíru tedˇ, a vhled čtu tak třikrát týdně i víc. Ladím se na některé věty a docházím často k novým uvědoměním. Děkuju ti z celého srdce, že vždy pomůžeš. Atˇ ti světlo stále svíti na cestu.
 

Martino,mockrát děkuji.Rada bych vám napsala i poděkování které byste mohla zveřejnit na vašich stránkách..Vzkazy, které jsem dostávala vždy dokázaly změnit můj život naruby. Donutily mne přemýšlet, přehodnotit. NIC nevnucují, nemanipulují..jen dávají šanci zlepšit. Pokud člověk opravdu chce a podaří se mu získat nadhled a odsunout ego stranou, alespoň na chvíli. Děkuji za tu velkou pomoc, děkuji, že jsem i díky těmto vzkazům mohla prohlédnout a dospět. Děkuji, s úctou Radka.

 

Vaše vzkazy se staly  vždy záchytným bodem na moji cestě. Je to stejně jako když plavete řekou, zvládáte to, ale občas si potřebujete odpočinout na kameni.Vaše vzkazy jsou tím kamenem. I když tu jistotu cítím i v sobě. Jenže tohle je jako forma duchovního rozhovoru. Stejně, jako psycholog potřebuje svého psychologa.

 

- jsem překvapená jakou má to poselství 100% pravdu. Kdyby jsme se znaly, tak řeknu, že mě máte přečtenou. Je to až nepochopitelné. Děkuji..

 

- moc a moc děkuji za vzkaz a odpověď moc mi to pomohlo až jsem ronila slzičky při čtení slzičky radosti a lásky kterou jsem cítila když jsem to četla budu se snažit si zlepšit život děkuji za všechny lidičky jako jste vy kdyby byli všechny lidi takový tak by byl na zemi ráj moc a moc děkuji s láskou..
 

- velice děkuji za vzkaz, je to velice zajímavé a poučné. Hodně odpovědí na mé otázky, které se mi honí hlavou, až jsem se z toho rozplakala. Tento vzkaz je pro mne výzvou a pomocí...

 

- chci Ti VELICE poděkovat za poselství, která zveřejňuješ na zlaté dušičce... čtu je střídavě už nějakou dobu a MUSÍM říct, že mi často dají útěchu i navedení z nějaké situace, pocitů, které prožívám a neumím je pojmenovat, případně úplně do písmenka pojmenují období, kterým právě procházím. * Pomohly mi uvědomit si, co chci a určitě i také pomohly k tomu, abych získala víc kuráže a ve SVÉM ŽIVOTĚ začala PRACOVAT na ZMĚNÁCH, které byly TAK MOC POTŘEBNÉ.  

 

- odkaz od bytostí Svetla je pre mňa krásny a hodnotný, dosť často sa k nemu vraciam a čítam si ho a veľa vecí sa deje v súlade s ním.

 

- moc děkuji, mám slzy v očích......

 

- moc ti chci poděkovat za nádherné vhledy, doznívají u mne třeba tak 3 mesice. Vracím se k nim několikrát ve dne v noci, a vždy diky nim pochopím další souvislosti. 

 

- jsem moc ráda za den, kdy mi kamarádka ukázala vaše stránky. Napsala jsem si o dva vzkazy a všechno mi otočilo život skoro naruby. První vzkaz byl tak trochu šok. Musela jsem si sednout s kamarádkou na kafe a pár hodin jsme ho probíraly. Bylo to to nejdůležitější, co se stalo za hodně dlouho dobu. Dlouho jsem si to v sobě srovnávala. A po pravdě řečeno ještě občas mám co dělat. O odpovědi na mé otázky jsem Vás prosila ve chvíli, kdy jsem nemohla najít konec klubíčka:-)) Motala jsem se a ne a ne najít konec. Děkuji.. našla. Věděla jsem to, ale neuměla jsem to nazvat.

 

- moc děkuji za vzkaz Vám, Martino, i těm, od kterých přišel! Je až neuvěřitelné, jak přesně je v něm vystiženo vše z mého nitra, to, co prožívám, čím se zaobírám. Moc děkuji za to uvědomění a  podporu, která je v něm obsažena. Četla jsem ho několikrát s hřejivým pocitem u srdce a přitom se slzami v očích. Vím, že se k němu budu často vracet, už jen z toho důvodu, že díky němu vím, že vše je opravdu v pořádku a že na to nejsem sama (stejně tak jako nikdo z nás). Moc díky!

 

- jak je to možné, že to tak sedí? Čtení to bylo opravdu zajímavé a pravdivé a inspirativní.

 

- na konci minulého roku jsem dostala vzkaz. Napřed jsem ho moc nechápala, ale následující měsíce mi teda spadla čelist, protože se ve mně dělo přesně, co bylo psáno. Moc mi to pomohlo a mám pocit, že jsem dostala přesně to, co jsem zrovna potřebovala.

 

- z celého svého srdce děkuji...jak přesné, trefné, hluboké ...se slzami přečtené

 

- děkuji, hodně mi to pomohlo...

 

- děkuji, je to krásné, vidím se v tom, prostě o mně..

 

- děkuji za vzkaz, přesně tak to cítím, asi jsem to potřebovala slyšet ještě odjinud..

 

- děkuji, je to nádherné. Je v tom ještě více odpovědí, než jsem čekala. Pláču dojetím..

 

- každý den jsem si říkala, že ti napíšu zpětnou vazbu a dokopala jsem se k tomu až teď, ale opravdu všechno má svůj čas, protože mi chodí, že se tě mám optat ještě na jednu otázku. :) To ale až nakonec...Chci ti napsat, že "tvůj" poslední vzkaz je tak silný a pravdivý, že si troufám říct že mi mění život. Ano, až tak... :)V mnohém mi otevřel oči a věřím, že ještě otevře. To abys věděla, že to co děláš, má obrovský smysl.

 

 

Ráda bych zde uvedla reakce na předávání energie...

1/ Chtěl jsem se zeptat, zdali se někomu z těch, co jste předávala energii, stalo něco takového jako mě nyní. Dostal jsem se do komunikace s plejáďany...

2/ Po Vašem předávání energie mi funguje channeling. Děkuji.

 

 

 

A dále různá sdělení...

 

Každý hledá řešení problému ve své mysli. Nikdo však neposlouchá své srdce, když odpovídá.

Každý chce být tím nejlepším, ale už nevidí, že tím nejlepším je celé věky. Je totiž dokonalým, neboť Bůh stvořil člověka k obrazu svému. Podívejte se na sebe jeho očima a uvidíte Boha sami v  sobě, pocítíte jeho lásku a najdete jeho pochopení a souhlas pro vše, co uděláte.

Mnohým z vás chybí láska k sobě samým. Naučte se jí, milujte se tak, jako dosud nikdy. Vaše tělo touží po lásce, stejně tak jako vaše mysl. Obejměte se a prociťte nádheru spojení. Copak nechápete, že objímáte Boha? A on objímá vás. Sám k tomu dává svou lásku a propojuje vás se sebou samým. Obraťte svou mysl do svého srdce, podívejte se, kolik krásného je ve vašem srdci, jak září vaše duše. Světlo vašeho Já září do celého vesmíru. Kdybyste se podívali skrz tmavý vesmír a viděli tuto nádhernou záři, která vychází ze Země.....
Sejměte své ochranné obaly a začněte zářit, volejte do dáli a zpívejte svou píseň probuzení. Slyšíte ten nebeský chór? Plujte na těchto melodiích, až dosáhnete nebe....nebe v sobě samých.

 

1.12.2011

Vnitřní dítě

Mnozí svou lásku stále hledají v lidech kolem sebe. Necítí a nevnímají, že uvnitř sebe mají bytost, která touží po lásce. Jsou to oni sami. Jejich vnitřní dítě je smutné, čeká, až si na něho vzpomenou a sevřou ho do náruče, až pocítí sílu lásky, kterou mu dávají. A stále čeká. Je živo z té mizivé trošky, kterou mu možná někdy poskytnou a přežívá v bolesti a bez lásky. Je na čase to změnit, dát mu možnost rozzářit svou tvář, vyrůst a ukázat se světu. Přijmout samo sebe a poděkovat Bohu za tuto lásku. Lidé lásku nevědomky odmítají. Touží po ní, ale nepřijímají ji. A jejich srdce plné obav dál svírá obruč samoty a nepochopení. Neuvědomují si, že jsou si sami sobě nepřítelem. A proto ztište se, zvedněte oči vzhůru a prociťte své srdce. Rozehřejte ho světelnou energií a otevřete bránu, která zde stojí už věky. Otevřete dveře a pusťte dovnitř zástupy andělů, kteří vaše srdíčko vyléčí. Vyženou temnotu a zasadí bohatství lásky a pochopení. Náhle ucítíte, že vaše srdce roste, roztahuje se do prostoru a obklopuje svou láskou všechny, které máte rádi a zároveň všechno kolem vás. A v tu chvíli nastane propojení, stanete se jedním. Vaše srdce bude přetékat láskou a vy poznáte ten pocit, jaký byste měli cítit neustále. Pamatujte si ten pocit a vědomě si ho každý den připomínejte. Díky tomuto se vaše srdce uzdraví. Uzdravíte se vy sami a s vámi také lidé kolem. Pouštějte lásku do svého srdce. Vaše vnitřní dítě ji přijme s otevřenou náručí a uvidíte, jaké bude šťastné. Udělejte to pro sebe, udělejte to pro svět. A nezapomeňte na Zemi, vaší matku. Máte se stát sami sebou a to se vám podaří. Můžete se stát „Bohem“ na Zemi. A vy to dokážete, protože stačí jen si vzpomenout. Vy už totiž jste bohy. Jen jste to zapomněli. A tak nezapomínejte každý den otevírat srdeční čakru a zahřívat své srdce a lidi kolem sebe. Uvidíte, jaké zázraky se začnou dít. Milujte se tak, jako my milujeme vás. Maytreia

 

2.8.2011

Láska a srdce

Není možné být součástí vesmíru, když člověk žije v egu. Nejprve je zde ego, poté vše ostatní. Svět duality představuje rozdělení. Jednota představuje sjednocení. Sjednocení na všech úrovních. Mysl se nepotýká s problémy, neboť mysl splynula v jednotě. Není zde více možností. Ego se rozplynulo a nastává extáze. Všechno má svůj původ v jednom jediném. I ty. Ty a tví bližní. Vy všichni. Jednota je proces velké lásky a pokory. Uvědomění si tohoto stavu je předmětem srdce. Srdce dává všemu smysl. Srdce je tím, kdo vede, kdo chválí, kdo si uvědomuje, kdo touží a také kdo chápe, miluje a odpouští. Mnozí nemají své srdce otevřené. Pociťují strach. Zklamali se ve svých životech a jejich srdce je zavřené za branou, opatřené pečetěmi a zámky, srdce, které je studené a nakonec i „děravé“. Energie tudy utíká z těla. Ne každý chce své srdce uzdravit, protože neví, co by mu to přineslo. Neumí si to ani představit. Proces milování je nejsilnější proces, který kdy existoval. Láska rozpouští každý blok, každou negativitu. Srdce je střed těla a střed vesmíru. Je to střed jednoty. Má své zvláštní postavení. Není zde jen tak, nahodile. Má svůj úkol. Rozpouštět bolesti a léčit zranění. Na toto je připraveno a tímto se prezentuje. Já je jedno, srdce je jedno. V tomto pochopení je důležité poznat sama sebe. Mnoho z vás cítí, že je to pravda. Pochopení vychází z vašeho středu. Mnozí mají spoustu otázek, mnozí se zastaví nad těmito slovy. Srdce však vždy ví. A proto buďte vždy svým srdcem spojeni a tvořte jednotu. Spojením srdcí budete jeden. Vytvořte síť lásky a mějte svá srdce otevřená, neboť kdo dává, ten také obdrží. Mnoho lásky k tobě přijde lidský duchu. Stačí jen chtít. Neobávej se zranění, ale buď vždy šťastným příjemcem a ještě šťastnějším dárcem. Vciť se do síly této energie a uvolni bloky, které ti brání žít. Žít život v radosti, probouzet se s láskou k novému dni a ke všemu živému, prožívej život v naplnění a miluj přírodu, miluj Zemi, chraň Zemi, neboť chráníš svůj domov, svou matku. Rozpomeň se, kdo jsi a tím také buď. Skončil čas strachu a bolesti. Jsi tu proto, abys žil. A tvé srdce ti pomůže. Zůstaň ve svém středu a buď tady a teď. Žij tady a teď. Minulost skončila, budoucnost nenastala. Jsi tady a jsi součást vesmíru. Nezapomeň na to a každý den si to připomínej. Ó lidský duchu, ty nevíš, jakou sílu a moc máš! Žij s láskou. Maytreia

 

 

18.1.2011

Láska

Láska je slovo vyslovené srdcem. Láska je spojení dvou duší, láska je setkání dvou protikladů a pozvednutí vědomí k Bohu. Láska přichází, když ji nečekáš a objevuje se, aniž bys o ni žádal. Je v tobě přítomna. Láska a Bůh jsou jedno. Skrze lásku poznáváš svět ve svých krásách, neboť oči ozáří nádherné barvy, ale ze srdce vychází mnohonásobně barev a mnohem zářivější, nežli ty, které jsi spatřil. Duše, která přebývá v srdci je blažená, neboť láska ji prostupuje každým okamžikem. O lásce každý sní. Každý si ji představuje jinak. Někdo v lásce vidí svého partnera, někdo s láskou hledí na rozkvetlý strom. Ale co láska k sobě sama? Kdo to dokáže? Pohladit srdce a říci sám sobě miluji tě. Duše by jásala nad tímto projevem. Bude jí to dopřáno? Budeš schopen vidět sám v sobě milovanou bytost? Miluj srdcem a uvidíš kolem sebe krásu. Nauč se dívat očima srdce a pochopíš. Zvedne se opona a budeš zahlcen pocity, které nebudeš schopen popsat slovy. Rozevři náruč a vejdi do lásky, osvoboď se od iluzí a staň se sám láskou, můj milovaný. Láska tě naučí milovat.

 

 

 

 

Tahle krásná povídka mi přišla mailem....možná už ji znáte..

Když jsi úplně na dně, Bůh vždy s něčím přijde..

Mladá žena vyskočila z křesla hned, jak uviděla chirurga vycházet z operační místnosti. Ptala se: „Jak se má můj synek? Bude v pořádku? Kdy ho můžu vidět?“Chirurg odvětil: „Je mi to to, dělali jsme, co bylo v našich silách, ale váš syn to nepřežil.“ Anna se s nářkem ptala: „Proč malé děti dostanou rakovinu? Cožpak se o ne už Bůh nezajímá? Kde si byl Bože, když tě můj syn potřeboval?" Chirurg se zeptal: „ Chcete být na chvíli osamotě s vaším synkem předtím, než ho odvezou na univerzitu?“Anna požádala sestřičku, aby zůstala ní,  dokud se nerozloučí se svým synem. S láskou pročísla svými prsty kučeravé vlasy. „Chtěla  byste si nechat na památku pramínek vlasů?“ zeptala se sestra. Anna naznačila, že ano. Sestra odstřihla chlapci pramínek vlasů, vložila ho do plastového sáčku a podala ho Anně. Byl to Tomášův nápad darovat svoje tělo univerzitní nemocnici na studium. Říkal, že by to mohlo pomoci komu jinému. Nejdříve jsem řekla ne, ale Tomáš řekl, mami, ja už to tělo nebudu potřebovat, když umřu. Možná to pomůže jinému malému chlapci, aby mohl strávit s matkou víc dní než já… můj Tomáš měl zlaté srdce. Vždy myslel na jiné. Vždy chl pomoci jiným, jak mohl…“  Anna přešla naposled nemocnicí, potom co tam strávila skoro šest měsíců. Tašku s Tomášovými věcmi položila na sedadlo v autě vedle sebe. Jízda domů byla velmi žká, ještě těžší bylo vkročit do prázdného domu. Tomášovy věci a sáček s vlasy donesla do synova  pokoje. Začala ukládat modely autíček a ostatní osobní věci v jeho pokoji přesně na místo, kde si je vždy odkládal on. Lehla si napříč jeho postelí,  přitlačila k sobě jeho podušku, a vyplakala se…a  únavou usnula. Bylo okolo půlnoci, když se Anna vzbudila. Vedle ní na posteli ležel složený dopis, kde stálo: „Drahá maminko, vím, že ti budu chybět, ale neboj se, že na tebe někdy zapomenu, anebo tě přestanu mít rád jen proto, že nejsem vedle tebe, aby sem ti řekl: „Mám rád…“ Stále budu milovat, mami, dokonce každý den víc a víc. Jednoho dne se opět uvidíme. Do té doby, kdybys chla, mohla by sis i adoptovat malého chlapce, aby jsi nebyla tak sama, mně by to nevadilo. Mohl by mít můj pokoj a všchny moje staré věci, aby si s nimi mohl hrát. Ale kdyby jsi se rozhodla pro děátko, asi by se jí nelíbily ty stejné věci jako chlapcům. Musíš jí koupit panenky a dívčí věci, vždyť víš. Neteskni kvůli mně. Tady je to skutečně nádherné místo. Děda a babička se se mnou uvítali hned, když jsem sem přišel a ukázali mi to tu kolem, ale bude mi trvat hodně  času, než to všechno poznám. Bůh mi povídal, aby sem ti dal odpověď na jednu otázku, na kterou jsi se ho ptala. „Kde byl, když sem ho já potřeboval?“ Bůh mi řekl, že byl se mnou na tom samém místě tak, jako byl se svým synem Ježíšem, když byl na kříži. Byl přesně tam, a tak je vždy seemi jeho detmi. Mami, nikdo jiný nemůže vidět, co jsem ti napsal, jen ty. Pro všechny ostatní je to jen kus bílého papíru. Není to super? Musím už vrátit Bohu jeho pero zpátky. Musí psát další jména do Knihy života. Dnes musím zasednout k  večeři za stůl s Ježíšem. Jsem si jistý, že jídlo bude vynikající. Oh, skoro jsem ti zapomněl povědět, že už mě nic nebolí. Všechna ta rakovina zmizela. To mě teší, protože jsem už nemohl vydržet tu bolest a Bůh už taky nemohl vidět, že mě to tak moc bolí. To bylo tehdy, když ke mně poslal Anla milosrdenství. Anl mi pověděl, že jsem speciální zásilka. To je co?

Podepsané:  S láskou od Boha Otce, Ježíše a ode mě.