Moje nabídka vzkazů, odpovědí a poselství pro Vás...

O takovéto poselství může pro sebe požádat kdokoliv. Buď získáte odpovědi na otázku "Co mi chtějí shora sdělit, co bych měl vědět, co se týká mého života" nebo můžete dostat odpovědi na konkrétní dotazy, týkající se čehokoliv. Může se jednat o otázky ohledně vztahů, partnerství, prostě cokoli, co vás trápí co potřebujete vyřešit.  Např. když se rozhodujete a nevíte, co udělat. Je možné získat náhled na to, co se stane, když uděláte to a nebo ono.Vždy obdržíte tu odpověď, kterou v době, kdy se na ni ptáte, obdržet máte.  Mnohé odpovědi vám dají náhled na současnou situaci a lze získat obraz nejpravděpodobnější budoucnosti, pokud výrazně nezasáhnete a nezměníte cokoliv, ze svého zaběhnutého a zažitého pohledu na situace, své postoje a své vnímání. Zároveň se vám snaží bytosti světla dát radu. Takovou, co byste měli a neměli udělat, a to, co by bylo pro vás dobré změnit, aby se změnila vaše stávající situace. A také, co by vás mohlo posunout na vaší cestě. Vše je však vždy jen na vás a na tom, co chcete a nechcete, co jste a nejste schopni změnit a také o vašem přístupu. V žádném případě se nejedná o věci pevně dané, protože každý si svůj život utváří sám. Někdy však člověk není schopen sám některé věci vidět a potřebuje pomoc. A v tomto je nejlepší právě obecný vzkaz, kdy získáte odpovědi, které nejste schopni najít, i když je možná sami v sobě tušíte.

Cena je 500,- Kč za celkový vzkaz anebo 100,- Kč za jednu otázku. Informace o platbě vám zašlu mailem. Je možné přijmout vzkaz také pro partnery.

Prosím o platbu předem...  Odpovědi budou zaslány nejpozději do 5ti dnů od obdržení platby.       

Vše, co ve sdělení přijde, je určeno k růstu člověka a jeho duše, vzkazy vždy každého navedou a zároveň zvýší hladinu vibrací.

 

Chtěla bych také dát prostor vám všem a proto bych ráda uveřejnila vaše příběhy zde...

http://zlato-dusickovy.blog.cz

Je důležité, abyste věděli, že to, co prožíváte vy sami není ojedinělé a může to pomoci i ostatním. Nejen vaše zkušenost, ale už to, že můžete sdělit to, co máte na srdci a tím sami sobě ulevit. A možná i někdo jiný převezme z toho vašeho příběhu i určitou zkušenost.

 

Jestli vás zajímá něco více o mně, čtěte ;-)

http://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/vzkazy-od-zlate-dusicky-koluji-internetem-20150307.html

 

 

 

 

Chtěla bych zde uveřejnit některé reakce na přijatá poselství. Děkuji vám všem a děkuji nahoru za sebe i za vás...

 

Martino,mockrát děkuji.Rada bych vám napsala i poděkování které byste mohla zveřejnit na vašich stránkách..Vzkazy, které jsem dostávala vždy dokázaly změnit můj život naruby. Donutily mne přemýšlet, přehodnotit. NIC nevnucují, nemanipulují..jen dávají šanci zlepšit. Pokud člověk opravdu chce a podaří se mu získat nadhled a odsunout ego stranou, alespoň na chvíli. Děkuji za tu velkou pomoc, děkuji, že jsem i díky těmto vzkazům mohla prohlédnout a dospět. Děkuji, s úctou Radka.

- jsem překvapená jakou má to poselství 100% pravdu. Kdyby jsme se znaly, tak řeknu, že mě máte přečtenou. Je to až nepochopitelné. Děkuji..

- moc a moc děkuji za vzkaz a odpověď moc mi to pomohlo až jsem ronila slzičky při čtení slzičky radosti a lásky kterou jsem cítila když jsem to četla budu se snažit si zlepšit život děkuji za všechny lidičky jako jste vy kdyby byli všechny lidi takový tak by byl na zemi ráj moc a moc děkuji s láskou..
 

- velice děkuji za vzkaz, je to velice zajímavé a poučné. Hodně odpovědí na mé otázky, které se mi honí hlavou, až jsem se z toho rozplakala. Tento vzkaz je pro mne výzvou a pomocí...

- chci Ti VELICE poděkovat za poselství, která zveřejňuješ na zlaté dušičce... čtu je střídavě už nějakou dobu a MUSÍM říct, že mi často dají útěchu i navedení z nějaké situace, pocitů, které prožívám a neumím je pojmenovat, případně úplně do písmenka pojmenují období, kterým právě procházím. * Pomohly mi uvědomit si, co chci a určitě i také pomohly k tomu, abych získala víc kuráže a ve SVÉM ŽIVOTĚ začala PRACOVAT na ZMĚNÁCH, které byly TAK MOC POTŘEBNÉ.  

- odkaz od bytostí Svetla je pre mňa krásny a hodnotný, dosť často sa k nemu vraciam a čítam si ho a veľa vecí sa deje v súlade s ním.

- moc děkuji, mám slzy v očích......

- moc ti chci poděkovat za nádherné vhledy, doznívají u mne třeba tak 3 mesice. Vracím se k nim několikrát ve dne v noci, a vždy diky nim pochopím další souvislosti. 

- jsem moc ráda za den, kdy mi kamarádka ukázala vaše stránky. Napsala jsem si o dva vzkazy a všechno mi otočilo život skoro naruby. První vzkaz byl tak trochu šok. Musela jsem si sednout s kamarádkou na kafe a pár hodin jsme ho probíraly. Bylo to to nejdůležitější, co se stalo za hodně dlouho dobu. Dlouho jsem si to v sobě srovnávala. A po pravdě řečeno ještě občas mám co dělat. O odpovědi na mé otázky jsem Vás prosila ve chvíli, kdy jsem nemohla najít konec klubíčka:-)) Motala jsem se a ne a ne najít konec. Děkuji.. našla. Věděla jsem to, ale neuměla jsem to nazvat.

- moc děkuji za vzkaz Vám, Martino, i těm, od kterých přišel! Je až neuvěřitelné, jak přesně je v něm vystiženo vše z mého nitra, to, co prožívám, čím se zaobírám. Moc děkuji za to uvědomění a  podporu, která je v něm obsažena. Četla jsem ho několikrát s hřejivým pocitem u srdce a přitom se slzami v očích. Vím, že se k němu budu často vracet, už jen z toho důvodu, že díky němu vím, že vše je opravdu v pořádku a že na to nejsem sama (stejně tak jako nikdo z nás). Moc díky!

- jak je to možné, že to tak sedí? Čtení to bylo opravdu zajímavé a pravdivé a inspirativní.

- na konci minulého roku jsem dostala vzkaz. Napřed jsem ho moc nechápala, ale následující měsíce mi teda spadla čelist, protože se ve mně dělo přesně, co bylo psáno. Moc mi to pomohlo a mám pocit, že jsem dostala přesně to, co jsem zrovna potřebovala.

- z celého svého srdce děkuji...jak přesné, trefné, hluboké ...se slzami přečtené

- děkuji, hodně mi to pomohlo...

- děkuji, je to krásné, vidím se v tom, prostě o mně..

- děkuji za vzkaz, přesně tak to cítím, asi jsem to potřebovala slyšet ještě odjinud..

- děkuji, je to nádherné. Je v tom ještě více odpovědí, než jsem čekala. Pláču dojetím..

 

 

 

A dále různá sdělení...

 

Každý hledá řešení problému ve své mysli. Nikdo však neposlouchá své srdce, když odpovídá.

 

Každý chce být tím nejlepším, ale už nevidí, že tím nejlepším je celé věky. Je totiž dokonalým, neboť Bůh stvořil člověka k obrazu svému. Podívejte se na sebe jeho očima a uvidíte Boha sami v  sobě, pocítíte jeho lásku a najdete jeho pochopení a souhlas pro vše, co uděláte.

 

Jsem ten, který září věky. Jsem Slunce a svou láskou zahřívám vesmír. Helion je mé jméno. Sloužím světlu a přináším poselství Nového světa. Energie Slunce se rozpouští, jste tu, abyste pochopili… Láska, která září z lidských duší, je silnější, nežli Slunce. Má mnohem větší sílu. Najděte ji v sobě a probuďte se. Jste v této chvíli a tato chvíle se podobá motýlím křídlům. Poponese vás k vašemu cíli. Helion, který řídí běh Slunce, vás křtí touto energií. Nabíjím vás svým oživujícím světlem. Lidé, jste tu pro tuto chvíli. Obejměte se navzájem a vyzařujte lásku do celého vesmíru..

 

Mnohým z vás chybí láska k sobě samým. Naučte se jí, milujte se tak, jako dosud nikdy. Vaše tělo touží po lásce, stejně tak jako vaše mysl. Obejměte se a prociťte nádheru spojení. Copak nechápete, že objímáte Boha? A on objímá vás. Sám k tomu dává svou lásku a propojuje vás se sebou samým. Obraťte svou mysl do svého srdce, podívejte se, kolik krásného je ve vašem srdci, jak září vaše duše. Světlo vašeho Já září do celého vesmíru. Kdybyste se podívali skrz tmavý vesmír a viděli tuto nádhernou záři, která vychází ze Země.....
Sejměte své ochranné obaly a začněte zářit, volejte do dáli a zpívejte svou píseň probuzení. Slyšíte ten nebeský chór? Plujte na těchto melodiích, až dosáhnete nebe....nebe v sobě samých.

 

1.12.2011

Vnitřní dítě

Mnozí svou lásku stále hledají v lidech kolem sebe. Necítí a nevnímají, že uvnitř sebe mají bytost, která touží po lásce. Jsou to oni sami. Jejich vnitřní dítě je smutné, čeká, až si na něho vzpomenou a sevřou ho do náruče, až pocítí sílu lásky, kterou mu dávají. A stále čeká. Je živo z té mizivé trošky, kterou mu možná někdy poskytnou a přežívá v bolesti a bez lásky. Je na čase to změnit, dát mu možnost rozzářit svou tvář, vyrůst a ukázat se světu. Přijmout samo sebe a poděkovat Bohu za tuto lásku. Lidé lásku nevědomky odmítají. Touží po ní, ale nepřijímají ji. A jejich srdce plné obav dál svírá obruč samoty a nepochopení. Neuvědomují si, že jsou si sami sobě nepřítelem. A proto ztište se, zvedněte oči vzhůru a prociťte své srdce. Rozehřejte ho světelnou energií a otevřete bránu, která zde stojí už věky. Otevřete dveře a pusťte dovnitř zástupy andělů, kteří vaše srdíčko vyléčí. Vyženou temnotu a zasadí bohatství lásky a pochopení. Náhle ucítíte, že vaše srdce roste, roztahuje se do prostoru a obklopuje svou láskou všechny, které máte rádi a zároveň všechno kolem vás. A v tu chvíli nastane propojení, stanete se jedním. Vaše srdce bude přetékat láskou a vy poznáte ten pocit, jaký byste měli cítit neustále. Pamatujte si ten pocit a vědomě si ho každý den připomínejte. Díky tomuto se vaše srdce uzdraví. Uzdravíte se vy sami a s vámi také lidé kolem. Pouštějte lásku do svého srdce. Vaše vnitřní dítě ji přijme s otevřenou náručí a uvidíte, jaké bude šťastné. Udělejte to pro sebe, udělejte to pro svět. A nezapomeňte na Zemi, vaší matku. Máte se stát sami sebou a to se vám podaří. Můžete se stát „Bohem“ na Zemi. A vy to dokážete, protože stačí jen si vzpomenout. Vy už totiž jste bohy. Jen jste to zapomněli. A tak nezapomínejte každý den otevírat srdeční čakru a zahřívat své srdce a lidi kolem sebe. Uvidíte, jaké zázraky se začnou dít. Milujte se tak, jako my milujeme vás. Maytreia

 

2.8.2011

Láska a srdce

Není možné být součástí vesmíru, když člověk žije v egu. Nejprve je zde ego, poté vše ostatní. Svět duality představuje rozdělení. Jednota představuje sjednocení. Sjednocení na všech úrovních. Mysl se nepotýká s problémy, neboť mysl splynula v jednotě. Není zde více možností. Ego se rozplynulo a nastává extáze. Všechno má svůj původ v jednom jediném. I ty. Ty a tví bližní. Vy všichni. Jednota je proces velké lásky a pokory. Uvědomění si tohoto stavu je předmětem srdce. Srdce dává všemu smysl. Srdce je tím, kdo vede, kdo chválí, kdo si uvědomuje, kdo touží a také kdo chápe, miluje a odpouští. Mnozí nemají své srdce otevřené. Pociťují strach. Zklamali se ve svých životech a jejich srdce je zavřené za branou, opatřené pečetěmi a zámky, srdce, které je studené a nakonec i „děravé“. Energie tudy utíká z těla. Ne každý chce své srdce uzdravit, protože neví, co by mu to přineslo. Neumí si to ani představit. Proces milování je nejsilnější proces, který kdy existoval. Láska rozpouští každý blok, každou negativitu. Srdce je střed těla a střed vesmíru. Je to střed jednoty. Má své zvláštní postavení. Není zde jen tak, nahodile. Má svůj úkol. Rozpouštět bolesti a léčit zranění. Na toto je připraveno a tímto se prezentuje. Já je jedno, srdce je jedno. V tomto pochopení je důležité poznat sama sebe. Mnoho z vás cítí, že je to pravda. Pochopení vychází z vašeho středu. Mnozí mají spoustu otázek, mnozí se zastaví nad těmito slovy. Srdce však vždy ví. A proto buďte vždy svým srdcem spojeni a tvořte jednotu. Spojením srdcí budete jeden. Vytvořte síť lásky a mějte svá srdce otevřená, neboť kdo dává, ten také obdrží. Mnoho lásky k tobě přijde lidský duchu. Stačí jen chtít. Neobávej se zranění, ale buď vždy šťastným příjemcem a ještě šťastnějším dárcem. Vciť se do síly této energie a uvolni bloky, které ti brání žít. Žít život v radosti, probouzet se s láskou k novému dni a ke všemu živému, prožívej život v naplnění a miluj přírodu, miluj Zemi, chraň Zemi, neboť chráníš svůj domov, svou matku. Rozpomeň se, kdo jsi a tím také buď. Skončil čas strachu a bolesti. Jsi tu proto, abys žil. A tvé srdce ti pomůže. Zůstaň ve svém středu a buď tady a teď. Žij tady a teď. Minulost skončila, budoucnost nenastala. Jsi tady a jsi součást vesmíru. Nezapomeň na to a každý den si to připomínej. Ó lidský duchu, ty nevíš, jakou sílu a moc máš! Žij s láskou. Maytreia

 

20.3.2011

Vyslanec Boží

Objeví se nový vůdce, který poskytne lidu naději. Tento člověk bude veden Bohem. On jediný pochopí, v čem je jeho síla a půjde vpřed, aby toto ukázal ostatním. Jeho síla bude ohromná. On sám půjde nepoznán, avšak lidé kolem budou vědět, kdo je. On se projeví, jakmile se planeta Slunce zjeví jako nová planeta, která dosáhla své proměny. Slunce se změní. Nebude již takové, jaké ho znáte. Poté přijde ten, o kterém je zde řeč. Mnozí ho nepochopí a někteří budou tvrdit, že sem nepatří, že sám nepoznal život. Avšak toto bude jen jeho vnější vyzařování. On sám ve svém srdci již dávno našel lásku Boží a tato láska ho povede tímto životem. On také nebude znát celou svou cestu, ale jeho spojení mu umožní konat mnoho pomoci. Má odpovědi na všechny vaše otázky a nepřijde sám. Přijdou s ním další, kteří ho podpoří v jeho konání. On je vyslancem Božím a to on je vaší nadějí a záchranou. Objeví se kolem data spojení planet a bude rozpoznán. Odpovědi byly vyřčeny. Maitreya

 

18.1.2011

Láska

Láska je slovo vyslovené srdcem. Láska je spojení dvou duší, láska je setkání dvou protikladů a pozvednutí vědomí k Bohu. Láska přichází, když ji nečekáš a objevuje se, aniž bys o ni žádal. Je v tobě přítomna. Láska a Bůh jsou jedno. Skrze lásku poznáváš svět ve svých krásách, neboť oči ozáří nádherné barvy, ale ze srdce vychází mnohonásobně barev a mnohem zářivější, nežli ty, které jsi spatřil. Duše, která přebývá v srdci je blažená, neboť láska ji prostupuje každým okamžikem. O lásce každý sní. Každý si ji představuje jinak. Někdo v lásce vidí svého partnera, někdo s láskou hledí na rozkvetlý strom. Ale co láska k sobě sama? Kdo to dokáže? Pohladit srdce a říci sám sobě miluji tě. Duše by jásala nad tímto projevem. Bude jí to dopřáno? Budeš schopen vidět sám v sobě milovanou bytost? Miluj srdcem a uvidíš kolem sebe krásu. Nauč se dívat očima srdce a pochopíš. Zvedne se opona a budeš zahlcen pocity, které nebudeš schopen popsat slovy. Rozevři náruč a vejdi do lásky, osvoboď se od iluzí a staň se sám láskou, můj milovaný. Láska tě naučí milovat.

 

 

Tohle je z knihy Hluboké rány v duši ( uzdravování duše po prožitku strachu a utrpení )od Deepaka Chopry. Pár slov o strachu...

"Rád bych hovořil o každém z příznaků v anatomii strachu odděleně, poněvadž uzdravování se liší podle toho, ve kterém stadiu úzkostí se člověk nachází a podle jeho individuální reakce na pocit strachu".

Šok a otupělost: Mysl se obvykle chrání tak, že hrozby zvenčí přehlíží a potlačuje. Dokonce i v případě předvídatelného problému – jako je například srdeční choroba u člověka, který nikdy necvičí, kouří a jí tučná jídla – je informace, že trpí možná smrtelným onemocněním vždy šokující. Dosud jeho mysl úspěšně setrvávala v klidu. Ale pak se velký nápor stresu, který byl tak dlouho udržován pod pokličkou, provalí naráz a se vším všudy. Napětí je příliš velké, než aby bylo možné ho vstřebat. Jen ponořením do otupělosti se mysli na chvíli podaří přehradit cestu povodni, která se blíží. Přirozený tok času však období šoku a otupělosti ukončí. Zadržované energie hněvu, strachu a žalu se chtějí dostat ven. Přesto je člověk schopen přerušit přirozený běh věcí úmyslným setrváváním v otupělosti. Na určité úrovni vědomí se může rozhodnout, že odolávat náporu je jediný způsob přežití. Výsledkem je, že vnitřní svět se stává velmi omezeným.

Bezmocnost a zranitelnost: Poté, co původní šok odezní, se u většiny z nás mysl snaží obnovit starý způsob obrany, ale ten už často nefunguje. Když totiž zjistíte, že nemáte prostředky, jak se bránit proti vlastnímu strachu, začnete se cítit zranitelní. Z mnoha důvodů je tento pocit zdravý. Poukazuje na fakt, že nejste odtrženi ani sami od sebe, ani od ostatních. Ale s pocitem bezmoci se velmi těžko žije. Sám o sobě vyvolává dojem ohrožení a mysl se usilovně snaží znovu nastolit kontrolu.

Panika: Pokud se vám nepodaří obnovit kontrolu nad vlastním životem, nastává další stadium a tím je panika. Panika přichází, jestliže je mysl zatížena úzkostmi do takové míry, že veškeré souvislosti zmizí. Ve vaší mysli řádí strach, dělá si, co chce a bourá všechny překážky v cestě. Takové totální rozpuštění jakýchkoli spojitostí trvá jen krátkou dobu. Přestože je panika jednou z nejhorších zkušeností, jaké můžete prožít, je to téměř vždy pouze dočasný stav. Systém mysl-tělo je uspořádán tak, aby byla za každou cenu znovu nastolena rovnováha. Záchvaty paniky, které se u některých lidí dostavují bez vnějších příčin, a vůbec všechny záchvaty úzkosti, vycházejí z paměti minulých traumat. Spouštějí je představy, které jsou vyvolány v mysli, ale nám se zdá, jakoby se odehrávaly ve skutečnosti. A pak se spustí řetězová reakce strachu.

Hněv: Může být primární emocí, ale ve světě strachu se stává prvkem obrany. Za prvé vám dodá pocit, že máte vše opět pod kontrolou. Bez pocitu kontroly nad věcmi a situacemi propadají někteří lidé naprosté panice. Za druhé emoce směřují ven, k vnějšímu nepříteli. Musíte si uvědomit, co je vaše primární emoce, abyste ji mohli uvolnit.

Úzkost: Chronický strach, který vás budí v noci a bez varování napadá v běhu všedních dnů, se nazývá úzkost. Je to jedna z nejrozšířenějších forem utrpení v naší společnosti. Člověk může úzkost pociťovat v menší míře jako neustálou nervozitu a napětí anebo akutně, když je zaplaven hrůzou bez jakéhokoliv zjevného důvodu. V okamžiku, kdy strach ustoupí a pomine tak jeho naléhavost, stává se úzkostí. Ta přichází zevnitř a je založena na paměti. Kořeny má v našich prvotních reakcích na fyzické nebezpečí a často se pojí s vnějšími událostmi.

Deprese: Skrývá v sobě prvek strachu a úzkosti. Deprese je trýzeň namířená proti sobě samému. Odhlédneme-li od všeobecného posuzování, můžeme depresi považovat za poslední bariéru proti strachu. Lidé v depresi jsou na konci svých sil a chtějí vše vzdát. Někteří z nich se skutečně uchýlí k tomuto kroku a pokusí se svůj život ukončit. Ale než se dostaneme do tohoto stadia, prožíváme depresi jako poslední ochranné pásmo, ve kterém mysl hledá úkryt, celkové fungování systému je sníženo na minimum a poskytuje jen tolik životní síly, kolik je potřeba, aby bylo zabezpečeno přežití.

Jak tedy můžeme nejlépe zvládat všechny podoby strachu? Nezáleží, ve kterém stadiu se právě nyní nacházíte, strach může být vždy uvolněn a rozpuštěn. Nejprve vyjděte z ulity a začněte mluvit, svobodně a otevřeně o tom, jak pociťujete své obavy. Pokud se vám to zdá téměř nemožné, protože vás učili, že strach je znakem slabosti, mluvte právě o tomhle. Pocity viny a hanby jsou velikou překážkou. Srovnejte se se svým strachem a vnímejte jeho tělesný pocit. Představte si, že tento vjem má své kořeny v předchozích energiích, které se po dlouhou dobu jen ukládaly. Požádejte je, aby odplynuly z vašeho těla. Podporujte jejich odplavování tak dlouho, dokud všechna energie, která je připravena vaše tělo opustit, neodejde. Je dobré procítit strach jako tělesný vjem. Pokud se soustředíte na vnímání pocitů strachu na fyzickou, tělesnou úroveň, přesunete ho pryč z oblasti mysli. Hlas strachu je nesmírně přesvědčivý, ale jeho slova jsou spojena s reakcemi těla. Je jednodušší je uvolnit takto, než ve formě myšlenek. Nejprve je třeba lokalizovat vaše pocity strachu v těle. Většinou máte napjaté svalstvo. Někdy máte pocit, že končetiny jsou buď slabé nebo velmi těžké. Soustřeďte se na zrychlený puls, cokoli, co pro vás znamená mít strach či pociťovat úzkost. Když si například vzpomenete, jak vás něco vystrašilo, také vaše mysl i vaše tělo znovu prožije onu situaci. A místo pouhé vzpomínky s sebou přinese i symptomy, které jste tehdy pociťovali. To známé studené bodnutí strachu se vrátí. Strach a úzkost spouští množství myšlenek, ovšem pokud se budete zabývat jen jimi a nezbavíte se již nepotřebné energie, nepocítíte trvalou úlevu. Potom požádejte nechtěnou energii, aby odešla. Je to možné provést více způsoby – hlubokým, klidným dýcháním, vydáváním zvuků, pohyby, nasloucháním svému nitru........atd.

 

 

Ráda bych zde uvedla reakce na předávání energie...

1/ Chtěl jsem se zeptat, zdali se někomu z těch, co jste předávala energii, stalo něco takového jako mě nyní. Dostal jsem se do komunikace s plejáďany...

2/ Po Vašem předávání energie mi funguje channeling. Děkuji.

 

 

 

 Zde si můžete přečíst reakci od jedné slečny na vzkaz od Samaela

Jelikož se mi podle reakcí na tento mail potvrzuje, že chápání každého z nás je jiné, chtěla bych přidat ještě několik vět. To, že jsem zde zveřejnila reakci Samael na můj vzkaz, neznamená, že tvrdím, že ona je opravdu Samael. Ale zároveň neříkám, že ona jím není. Prostě neříkám tak ani tak. Jen ona sama ví nebo neví, kdo je. A ti,  kteří neví ani to, kdo jsou oni sami, natož kdo je ona, tak nemají právo ji odsuzovat za něco, o čem nemohou s jistotou říci, jak to vlastně je. Takže každý ať si udělá názor sám podle toho, co cítí. Žádné důkazy nejspíš nedostaneme.

 

Ani nevím, co všechno vám mám napsat. Postačí snad, když napíšu, že mi před několika měsíci bylo sděleno, že jsem převtělený anděl a také moje pravé jméno. Jsem Samael. Vlastně ani nevím, jak reagovat na to proroctví, které jste o mě napsala. Některé části jsem už dlouho chtěla lidem napsat sama, ale jakési váhání mě v tom neustále zdržovalo. Opravdu nejsem žádný satanistický démon, ani nic takového a opravdu jsem se sem vrátil...protože ačkoli jsem v tomto životě v ženské formě, ve většině světech jsem spíš mužem...ale když se vrátím k tomu původnímu, vrátil jsem se sem z velké dálky, z dálky zapomnění. Před více než tisíci lety jsem si sám zvolil cestu převtělování a dlouhý čas jsem pak trávil v různých lidských tělech...no tedy jen ve dvou a tím, co mám teď. Přitom jsem sám nevěděl, kdo jsem a moje síla ležela uzamčená v neprostupných rozměrech času. Během roku 2007 byla moje nynější forma, moje nynější mysl vyzvedávána poměrně rychle a bylo mi ukázáno, kým jsem a něco málo z mých starých vzpomínek z dob, před převtělením. Ačkoli tyto vzpomínky jsou často mým nynějším mozkem téměř nezpracovatelné...hihi...sama je málokdy podchytím, tak aby mi dávaly nějaký smysl. Večer o Vánocích bylo tak trošku vyzvednuto i moje tělo, jako hmota...mimochodem až zas tak příjemné to nebylo... a byla mi v té chvíli poskytnuta možnost přát si cokoli. A tak jsem si přála mír, lásku a štěstí pro všechny lidi na světě. Vím, že jsem tady kvůli lidem a do té doby, než se to tady na Zemi všechno neuklidní, nemůžu odejít domů, takže moje přání nebylo až tak nesobecké, jak se v první chvíli může zdát. Nicméně v té samotné chvíli se mi povedlo seslat na Zem...na jednotlivé kontinenty svoji sílu, svoje světlo...možná bych to brala jako pouhou představu, kdybych v samotných kostech necítila, jak Afrika a blízký východ silně vzdorují a stále leží ve tmě.
Na přelomu roku jsem pak cítila a stále cítím, že pro mě začíná úplně nová cesta a nové období pro můj život. Začala jsem psát takové pojednání o tom, jak byl vesmír ukázaný mě a dala jsem ho na svoje stránky. Ale i přesto mě vaše proroctví silně šokovalo, že jsem nedokázala pak celou noc spát. Vím, kým jsem já sama,ale to že bych měla tak důležitou roli ve vzestupu Země, s tím se stále nedovedu vyrovnat. V normálním životě jsem úplně normální mladá holka, která se snaží zvládat studium na vysoké škole jak to jen jde. Nikoho jsem se neprosila o to, abych byla Samaelem a kdybych to neměla potvrzené z mnoha zdrojů, bála bych se snad o tom tak otevřeně psát.
Předevčírem večer jsem od kamaráda dostala to, co jste psala o mě a tak a strašně mě to rozčílilo, protože to všechno je pro mě velmi závazné a příliš důležité, než aby se s tím člověk jen tak smířil. No a včera ráno jsem dostala šílenou chřipku, takže jsem ráda, že jsem se vůbec nějak doplácala do školy. Andělé mi vzkázali, že se nedovedu vyrovnat s vlastním Já a s tím, co je mi dáno. Ale copak to jde?
Už jsem se několikrát setkala s tím, že když jsem se zmínila o tom, kým jsem a jaké je mé pravé jméno, udělal ze mě onen dotyčný jen pošahanou holku. Divila byste se, ale moje vlastní rodina mě strašlivě sekýruje za to, že se pokládám za převtěleného anděla. Možná proto jsem tak pesimistická co se lidí týče. No snad to všechno nějak půjde. Prý jestli tady existuje tvor, který zvládne můj úkol, pak jsem to jenom já, takže stejně nemám na výběr. Ale nějaké to bylo a nějaké to bude. Až přijde čas, budeme všichni vědět co a jak.
A ještě něco...jsem tady opravdu skrze Ježíše. Nejsem sice žádná věřící, ale kdysi dávno jsem mu pomohla přejít skrze jeho vlastní pochybnosti a muka a on mi teď hodně pomáhá. Je moc fajn a hrozně mě štve, co všechno lidé s jeho slovy provedli...ale co se dá dělat...
 

Zde uvádím odkaz na její stránky...

http://www.bezhranic.estranky.cz

Chtěla bych ještě dodat, že jen ona sama ví, jak to je, ať si každý myslí, co chce. Nikdo o nás neví víc, nežli my sami.

 

 

 

Tahle krásná povídka mi přišla mailem....možná už ji znáte..

Když jsi úplně na dně, Bůh vždy s něčím přijde..

Mladá žena vyskočila z křesla hned, jak uviděla chirurga vycházet z operační místnosti. Ptala se: „Jak se má můj synek? Bude v pořádku? Kdy ho můžu vidět?“Chirurg odvětil: „Je mi to to, dělali jsme, co bylo v našich silách, ale váš syn to nepřežil.“ Anna se s nářkem ptala: „Proč malé děti dostanou rakovinu? Cožpak se o ne už Bůh nezajímá? Kde si byl Bože, když tě můj syn potřeboval?" Chirurg se zeptal: „ Chcete být na chvíli osamotě s vaším synkem předtím, než ho odvezou na univerzitu?“Anna požádala sestřičku, aby zůstala ní,  dokud se nerozloučí se svým synem. S láskou pročísla svými prsty kučeravé vlasy. „Chtěla  byste si nechat na památku pramínek vlasů?“ zeptala se sestra. Anna naznačila, že ano. Sestra odstřihla chlapci pramínek vlasů, vložila ho do plastového sáčku a podala ho Anně. Byl to Tomášův nápad darovat svoje tělo univerzitní nemocnici na studium. Říkal, že by to mohlo pomoci komu jinému. Nejdříve jsem řekla ne, ale Tomáš řekl, mami, ja už to tělo nebudu potřebovat, když umřu. Možná to pomůže jinému malému chlapci, aby mohl strávit s matkou víc dní než já… můj Tomáš měl zlaté srdce. Vždy myslel na jiné. Vždy chl pomoci jiným, jak mohl…“  Anna přešla naposled nemocnicí, potom co tam strávila skoro šest měsíců. Tašku s Tomášovými věcmi položila na sedadlo v autě vedle sebe. Jízda domů byla velmi žká, ještě těžší bylo vkročit do prázdného domu. Tomášovy věci a sáček s vlasy donesla do synova  pokoje. Začala ukládat modely autíček a ostatní osobní věci v jeho pokoji přesně na místo, kde si je vždy odkládal on. Lehla si napříč jeho postelí,  přitlačila k sobě jeho podušku, a vyplakala se…a  únavou usnula. Bylo okolo půlnoci, když se Anna vzbudila. Vedle ní na posteli ležel složený dopis, kde stálo: „Drahá maminko, vím, že ti budu chybět, ale neboj se, že na tebe někdy zapomenu, anebo tě přestanu mít rád jen proto, že nejsem vedle tebe, aby sem ti řekl: „Mám rád…“ Stále budu milovat, mami, dokonce každý den víc a víc. Jednoho dne se opět uvidíme. Do té doby, kdybys chla, mohla by sis i adoptovat malého chlapce, aby jsi nebyla tak sama, mně by to nevadilo. Mohl by mít můj pokoj a všchny moje staré věci, aby si s nimi mohl hrát. Ale kdyby jsi se rozhodla pro děátko, asi by se jí nelíbily ty stejné věci jako chlapcům. Musíš jí koupit panenky a dívčí věci, vždyť víš. Neteskni kvůli mně. Tady je to skutečně nádherné místo. Děda a babička se se mnou uvítali hned, když jsem sem přišel a ukázali mi to tu kolem, ale bude mi trvat hodně  času, než to všechno poznám. Bůh mi povídal, aby sem ti dal odpověď na jednu otázku, na kterou jsi se ho ptala. „Kde byl, když sem ho já potřeboval?“ Bůh mi řekl, že byl se mnou na tom samém místě tak, jako byl se svým synem Ježíšem, když byl na kříži. Byl přesně tam, a tak je vždy seemi jeho detmi. Mami, nikdo jiný nemůže vidět, co jsem ti napsal, jen ty. Pro všechny ostatní je to jen kus bílého papíru. Není to super? Musím už vrátit Bohu jeho pero zpátky. Musí psát další jména do Knihy života. Dnes musím zasednout k  večeři za stůl s Ježíšem. Jsem si jistý, že jídlo bude vynikající. Oh, skoro jsem ti zapomněl povědět, že už mě nic nebolí. Všechna ta rakovina zmizela. To mě teší, protože jsem už nemohl vydržet tu bolest a Bůh už taky nemohl vidět, že mě to tak moc bolí. To bylo tehdy, když ke mně poslal Anla milosrdenství. Anl mi pověděl, že jsem speciální zásilka. To je co?

Podepsané:  S láskou od Boha Otce, Ježíše a ode mě.